Landelijk Expertisecentrum Industriële Veiligheid (LEC IV)

Landelijk Expertisecentrum Industriële Veiligheid (LEC IV) p/a Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond
Postbus 9154, 3007 AD Rotterdam
Bezoekadres: Van Hogendorpstraat 50, 3201 WD Spijkenisse
T 088- 877 95 50
E leciv@vr-rr.nl
W www.leciv.nl

Twitter @LEC_IV
LinkedIn LEC Industriële Veiligheid

Stafbureau LEC Industriële Veiligheid

waarnemend programmamanager LEC Industriële Veiligheid
drs. ing. Walter Reurink
M 06 13 26 29 63
walter.reurink@vr-rr.nl

sr. beleidsmedewerker LEC Industriële Veiligheid
drs. ing. Jan Meinster
M 06 20 18 29 13
jan.meinster@vr-rr.nl

programmacoördinator LEC Industriële Veiligheid
Chantal Torn-Wintjens
M 06 27 00 54 70
chantal.torn-wintjes@vr-rr.nl

sr. beleidsmedewerker LEC Industriële Veiligheid
ing. Henk van Wetten
T 088 877 95 50
M 06 40 73 83 71
henk.vanwetten@vr-rr.nl

adviseur Nederlands Instituut Publieke Veiligheid
Linda van de Ven
M 06 40 75 54 22
linda.vandeven@nipv.nl

Coördinatoren Brzo-veiligheidsregio’s

coördinator Noord
Johan Braker
T 088 162 47 26
M 06 52 50 69 40
E johan.braker@vrgroningen.nl

coördinator Oost
Joram Gielbert
T 088 355 52 07
M 06 50 05 08 35
E joram.gielbert@vggm.nl

coördinator Noordwest  
drs. Norbert Gret
M 06 13 20 88 33 
E n.gret@brandweeraa.nl

coördinator Zuidwest
Ing. Henk van Wetten
T 088 877 95 50 
M 06 40 73 83 71
henk.vanwetten@vr-rr.nl

coördinator Brabant
Antoon Kleijne
M 06 53 13 12 09
antoon.kleijne@brandweermwb.nl

coördinator Limburg
Hubert Klerkx
T 088 119 05 67 
M 06 29 50 83 83
h.klerkx@vrln.nl